+372 554 6183 info@moobliexpert.ee

Ettevõttest

Mööbliexpert Grupp OÜ on mööbliturul aktiivselt konkurentsi pakkunud juba üksteist pikka aastat. Meie põhitoodanguks on eritellimustel köögimööbli ja liuguste tootmine põhinedes klientide nõudmistele ja soovidele. Lisaks pakume ka valmistoodangut edasimüüjatele. Pidev tootearendus ja tehnoloogilised uuendused tagavad firma kiire arengu ja toodete kvaliteedi, et saavutada klientide usaldus ning rahulolu, mis on meie tähtsaim eesmärk.

Külastage ka meie teist kodulehte furnituur.eu!

Võime uhkust tunda

Kolmas aasta jutti

Mööbliexpert Grupp on saanud järjekordse tunnustuse osaliseks

Mööbliexpert Grupp OÜ kuulub jälle 7,9% Eesti edukamate ettevõtete hulka! EU Certificationi poolt väljastatud vastutustundlikkuse sertifikaat on tunnustus, mis annab meie klientidele kindlustunde, et täidame regulatiivseid kohustusi nõuetekohasel viisil.

Tunnustus Mööbliexpert Grupp OÜ-le

Mööbliexpert Grupp OÜ kuulub nüüd 7,9% Eesti edukamate ettevõtete hulka! EU Certificationi poolt väljastatud vastutustundlikkuse sertifikaat on tunnustus, mis annab meie klientidele kindlustunde, et täidame regulatiivseid kohustusi nõuetekohasel viisil.

Topelt ei kärise

Palju õnne meie meeskonnale – oleme Eesti gasellettevõte 2016!

Gaselliks saab igal aastal vähem kui 1/100 Eesti ettevõtetest. Selleks on tarvis kolme aasta jooksul kasvatada käivet ja kasumit rohkem kui 50%.